ASA-12.000MHZ-L-T ABRACON
  • Part Number: ASA-12.000MHZ-L-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 7,421
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASA-12.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-12.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-12.000MHZ-L-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASA-12.000MHZ-L-T is described as OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE