ASA-3.6864MHZ-L-T ABRACON
  • Part Number: ASA-3.6864MHZ-L-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 5,510
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASA-3.6864MHZ-L-T ABRACON
    ASA-3.6864MHZ-L-T ABRACON
    ASA-3.6864MHZ-L-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASA-3.6864MHZ-L-T is described as OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE