ASDMB-19.200MHZ-XY-T ABRACON
  • Available: 4,908
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-19.200MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-19.200MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-19.200MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-19.200MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 19.2MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB