ASDMB-24.000MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-24.000MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 5,998
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-24.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-24.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-24.000MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-24.000MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM