ASDMB-25.000MHZ-EC-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-25.000MHZ-EC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,256
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-25.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASDMB-25.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASDMB-25.000MHZ-EC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-25.000MHZ-EC-T is described as OSC MEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"