ASDMB-25.000MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-25.000MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 3,249
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-25.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-25.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-25.000MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-25.000MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE