ASDMB-33.000MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-33.000MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 5,571
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-33.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-33.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-33.000MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-33.000MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE