ASDMB-48.000MHZ-LY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-48.000MHZ-LY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 5,496
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-48.000MHZ-LY-T ABRACON
    ASDMB-48.000MHZ-LY-T ABRACON
    ASDMB-48.000MHZ-LY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-48.000MHZ-LY-T is described as OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH