ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM