ASDMPC-19.440MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-19.440MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-19.440MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-19.440MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-19.440MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-19.440MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM