ASDMPC-20.000MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-20.000MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-20.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-20.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-20.000MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-20.000MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH