ASDMPC-30.000MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-30.000MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-30.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-30.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-30.000MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-30.000MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM