ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N