ASDMPC-48.000MHZ-LR-T ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-48.000MHZ-LR-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-48.000MHZ-LR-T ABRACON
    ASDMPC-48.000MHZ-LR-T ABRACON
    ASDMPC-48.000MHZ-LR-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-48.000MHZ-LR-T is described as OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM