ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED