ASDMPC-65.536MHZ-LR-T ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-65.536MHZ-LR-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 65.536MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 557
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMPC-65.536MHZ-LR-T ABRACON
    ASDMPC-65.536MHZ-LR-T ABRACON
    ASDMPC-65.536MHZ-LR-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-65.536MHZ-LR-T is described as OSC MEMS 65.536MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V