ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T ABRACON
  • Part Number: ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 212.5MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T ABRACON
    ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T is described as OSC MEMS 212.5MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM