ASE-12.500MHZ-ET ABRACON
  • Available: 5,557
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE-12.500MHZ-ET ABRACON
    ASE-12.500MHZ-ET ABRACON
    ASE-12.500MHZ-ET is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE-12.500MHZ-ET is described as OSC XO 12.5MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH