ASE-14.7456MHZ-LC-T ABRACON
  • Available: 20,303
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE-14.7456MHZ-LC-T ABRACON
    ASE-14.7456MHZ-LC-T ABRACON
    ASE-14.7456MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE-14.7456MHZ-LC-T is described as OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX12 5 SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH