ASE-25.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Available: 12,283
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE-25.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASE-25.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASE-25.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE-25.000MHZ-LC-T is described as OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP