ASE-27.000MHZ-ET ABRACON
  • Available: 8,796
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE-27.000MHZ-ET ABRACON
    ASE-27.000MHZ-ET ABRACON
    ASE-27.000MHZ-ET is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE-27.000MHZ-ET is described as OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE