ASE-33.000MHZ-ET ABRACON
  • Available: 5,540
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE-33.000MHZ-ET ABRACON
    ASE-33.000MHZ-ET ABRACON
    ASE-33.000MHZ-ET is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE-33.000MHZ-ET is described as OSC XO 33.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A