ASE2-44.000MHZ-ET ABRACON
  • Available: 4,254
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE2-44.000MHZ-ET ABRACON
    ASE2-44.000MHZ-ET ABRACON
    ASE2-44.000MHZ-ET is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE2-44.000MHZ-ET is described as OSC XO 44.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK