ASEM1-1.8432MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEM1-1.8432MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 22,557
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEM1-1.8432MHZ-LC-T ABRACON
    ASEM1-1.8432MHZ-LC-T ABRACON
    ASEM1-1.8432MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEM1-1.8432MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM