ASEM1-12.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEM1-12.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 16,020
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEM1-12.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEM1-12.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEM1-12.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEM1-12.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X