ASEM1-29.4912MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEM1-29.4912MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,795
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEM1-29.4912MHZ-LC-T ABRACON
    ASEM1-29.4912MHZ-LC-T ABRACON
    ASEM1-29.4912MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEM1-29.4912MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE