ASEM4-26.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEM4-26.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 26.000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,351
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEM4-26.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEM4-26.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEM4-26.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEM4-26.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 26.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"