ASEMB-16.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-16.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 7,088
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-16.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-16.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-16.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-16.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM