ASEMB-20.000MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-20.000MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,498
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-20.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASEMB-20.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASEMB-20.000MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-20.000MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"