ASEMB-24.576MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-24.576MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,866
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-24.576MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-24.576MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-24.576MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-24.576MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"