ASEMPC-50.000MHZ-LR-T ABRACON
  • Part Number: ASEMPC-50.000MHZ-LR-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 2,173
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMPC-50.000MHZ-LR-T ABRACON
    ASEMPC-50.000MHZ-LR-T ABRACON
    ASEMPC-50.000MHZ-LR-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMPC-50.000MHZ-LR-T is described as OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE