ASFL1-10.000MHZ-EC-T ABRACON
  • Part Number: ASFL1-10.000MHZ-EC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASFL1-10.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASFL1-10.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASFL1-10.000MHZ-EC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASFL1-10.000MHZ-EC-T is described as OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB