ASFL1-32.000MHZ-EC-T ABRACON
  • Part Number: ASFL1-32.000MHZ-EC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 984
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASFL1-32.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASFL1-32.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASFL1-32.000MHZ-EC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASFL1-32.000MHZ-EC-T is described as OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE