ASFLMB-33.333MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASFLMB-33.333MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASFLMB-33.333MHZ-LC-T ABRACON
    ASFLMB-33.333MHZ-LC-T ABRACON
    ASFLMB-33.333MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASFLMB-33.333MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK