ASTMHTD-100.000MHZ-XK-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTD-100.000MHZ-XK-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 100MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTD-100.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTD-100.000MHZ-XK-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTD-100.000MHZ-XK-E is described as OSC MEMS 100MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM