ASTMLPD-66.666MHZ-EJ-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMLPD-66.666MHZ-EJ-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 66.666MHZ H/LV CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMLPD-66.666MHZ-EJ-E-T ABRACON
    ASTMLPD-66.666MHZ-EJ-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMLPD-66.666MHZ-EJ-E-T is described as OSC MEMS 66.666MHZ H/LV CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"