DS2401208000G AMPHENOL
  • More about DS2401208000G AMPHENOL
    DS2401208000G AMPHENOL
    DS2401208000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Specialized Terminal Blocks category. DS2401208000G is described as TERM BLK MIDDLE 12POS 25.0MM GRY. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by AMPHENOL
    ---> Specialized Terminal Blocks from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Specialized Terminal Blocks
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT