YK5061133000G AMPHENOL
  • More about YK5061133000G AMPHENOL
    YK5061133000G AMPHENOL
    YK5061133000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK5061133000G is described as CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.374". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by AMPHENOL
    ---> Terminal Block Barrier Blocks from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Barrier Blocks
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ