YK5522003000G AMPHENOL
  • More about YK5522003000G AMPHENOL
    YK5522003000G AMPHENOL
    YK5522003000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK5522003000G is described as CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.433". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK