Q14F1BXXB12E APEM
  • Available: 53
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q14F1BXXB12E APEM
    Q14F1BXXB12E APEM
    Q14F1BXXB12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q14F1BXXB12E is described as INDICATOR 12V 14MM FLUSH BLUE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"