Q16F1BXXB24E APEM
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q16F1BXXB24E APEM
    Q16F1BXXB24E APEM
    Q16F1BXXB24E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q16F1BXXB24E is described as INDICATOR 24V 16MM FLUSH BLUE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE