Q16P1BXXB12E APEM
  • Available: 4
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q16P1BXXB12E APEM
    Q16P1BXXB12E APEM
    Q16P1BXXB12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q16P1BXXB12E is described as INDICATOR 12V 16MM PROMINENT BLU. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM