Q6F1BXXR12E APEM
  • Available: 88
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q6F1BXXR12E APEM
    Q6F1BXXR12E APEM
    Q6F1BXXR12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q6F1BXXR12E is described as INDICATOR 12V 6MM FLUSH RED. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"