Q8F1BXXW12E APEM
  • Available: 159
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q8F1BXXW12E APEM
    Q8F1BXXW12E APEM
    Q8F1BXXW12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q8F1BXXW12E is described as INDICATOR 12V 8MM FLUSH WHITE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"