Q8R1BXXR12E APEM
  • Available: 25
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q8R1BXXR12E APEM
    Q8R1BXXR12E APEM
    Q8R1BXXR12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q8R1BXXR12E is described as INDICATOR 12V 8MM RECESSED RED. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS