Q8R1CXXB110E APEM
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q8R1CXXB110E APEM
    Q8R1CXXB110E APEM
    Q8R1CXXB110E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q8R1CXXB110E is described as INDICATOR 110V 8MM RECESSED BLU. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"