QS121XXHR110 APEM
  • More about QS121XXHR110 APEM
    QS121XXHR110 APEM
    QS121XXHR110 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. QS121XXHR110 is described as INDICATOR 12MM FIXED HI RED 110V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM