QS123XXR12 APEM
  • More about QS123XXR12 APEM
    QS123XXR12 APEM
    QS123XXR12 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. QS123XXR12 is described as INDICATOR 12MM FIXED RD 12V WIRE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"