QS81XXO12 APEM
  • Part Number: QS81XXO12
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED Indicator, 8MM, Snap In Panel Mount, Fixed, 12V, 25mcd, Round, Orange, Solder
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about QS81XXO12 APEM
    QS81XXO12 APEM
    QS81XXO12 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. QS81XXO12 is described as LED Indicator, 8MM, Snap In Panel Mount, Fixed, 12V, 25mcd, Round, Orange, Solder. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH