1210R-273J API Delevan
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1210R-273J API Delevan
    1210R-273J API Delevan
    1210R-273J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1210R-273J is described as FIXED IND 27UH 193MA 5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH